Przejdź do treści

Sprzedawca nakłonił mnie do kupna torby gobelinowej

 

Codziennie od ponad trzech lat robię zakupy w jednym sklepie, który jest sprawdzony. Dostanę tam wszystko czego potrzebuję i na dodatek jest bardzo tanio. Sprzedawca już mnie doskonale zna i często rozmawiamy na różne tematy jak odwiedzam jego sklep.

Z torby gobelinowej vintage jestem zadowolona

torby gobelinowe vintageKiedy tego dnia poszłam do tego sklepu na zakupy to sprzedawca od razu mnie zaczepił. Powiedział, że ma w ofercie nowe torby gobelinowe vintage, które są bardzo trwałe i eleganckie. Od razu zaprowadził mnie do regały z tymi torbami i zaczął je prezentować. Przyznam, że te torby gobelinowe vintage zrobiły na mnie ogromne wrażenie i nawet nie dziwiłam się, że sprzedawca namawia mnie do ich zakupu. Noszę taką starą i nieco zniszczoną co na pewno przykuło uwagę sprzedawcy. Dałam się namówić na zakup jednej takiej torby. Stwierdziłam, że jak będę zadowolona to na pewno kupię sobie kolejną. Długo na mój powrót to on nie musiał czekać, ponieważ torba spełniła wszelkie moje oczekiwania i jestem z niej bardzo zadowolona. Lubię odwiedzać ten sklep, bo zawsze tam są dostępne świetne produkty i zawsze można liczyć na jakieś nowości. Ja lubię być modna w każdej chwili i cieszę się, że sprzedawca o mnie zawsze pamięta. Często go odwiedzam i zawsze pytam czy ma coś nowego. Koleżankę poinformowałam, że w moim ulubionym sklepie dostępne są torby gobelinowe vintage i chętnie tam pojechała zrobić zakupy. Jest tak samo jak ja zadowolona i coraz częściej zagląda do mojego ulubionego sklepu szukając czegoś ciekawego.

W przyszłym tygodniu jadę odwiedzić siostrę, która mieszka za granicą. Początkowo nie widziałam jaki prezent je przywieść, ale teraz wiem, że to będzie ta torba gobelinowa. Siostrze na pewno się spodoba, bo ona uwielbia takie fajne rzeczy.