Przejdź do treści

Stopnie schodowe w moim zakładzie

 

Posiadam zakład produkcyjny, który z roku na rok się coraz bardziej rozwija. Zleceń mamy coraz więcej, a do tego postanowiłem wdrożyć do produkcji o wiele więcej artykułów. Zajmuję się produkcją części do rowerów. W związku z rozwojem postanowiłem zrobić remont oraz przekształcenie mojego zakładu.

Stopnie schodowe – najlepsze będą z metalu!

stopnie schodowe wykonane z metaluPosiadam halę produkcyjna, która jest dobrze wyposażona. Poszczególne części są rozłożone logistycznie. Niestety miejsca powoli zaczynało brakować i w związku z tym postanowiłem dobudować piętro. To wcale nie było takie proste, ponieważ wymagało zatrudnienia konstruktora. Czego się jednak nie robi dla firmy, która przynosi zyski? Już pierwszego dnia omówiłem z inżynierem, jak powinna wyglądać hala produkcyjne. Szczególną uwagę zwróciliśmy na schody, które miały prowadzić do biura, które miało znajdować się na piętrze oraz do suwnicy. Według specjalisty najlepszym rozwiązaniem będą stopnie schodowe wykonane z metalu. Nie byłem do końca przekonany. Zastanawiałem się czy będą one trwałe no i oczywiście, czy będą bezpieczne. Na szczęście inżynier uświadomił mnie, że dzisiejsze produkty tego typu spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Schody metalowe będą bezpieczne, ponieważ na nich nałożone będą antypoślizgowe nakładki. Będą trwałe, ponieważ będą wykonane z metalu. Dodatkowo założy się specjalne wzmocnienia, które będą gwarancją wysokiej jakości. Takiego typu schody bardzo często występują w zakładach przemysłowych. Zgodziłem się więc bez żadnych wahań na ich montaż.

Do dnia dzisiejszego, stopnie schodowe metalowe służą w mojej firmie bardzo dobrze. Nikt sobie na nich nie zrobił krzywdy, a ich trwałość jest imponująco wielka. Nie żałuję, że zainwestowałem w tego typu produkty. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony.