Przejdź do treści

Szablony malarskie i własne przedsiębiorstwo

szablony malarskie

Zawsze chciałem mieć własną firmę. Bardzo długo pracowałem za granicą i liczyłem na powrót do kraju. Jednak wiedziałem, że tutaj będę musiał otworzyć coś własnego aby się utrzymać. Wcześniej pracowałem w firmie z artykułami dekoracyjnymi i tam sprzedawałem fototapety, kolorowe farby oraz naklejki do kuchni.

Szablony malarskie własnoręcznie wykonywane

szablony malarskieMiałem w tym małe doświadczenie dlatego stwierdziłem, że mogę spokojnie zaryzykować i zacząć rozwijać się w tym co lubię. Ostatecznie postawiłem na własnoręcznie wykonywane szablony malarskie oraz inne elementy związane z wystrojem wnętrz. Mój najlepszy przyjaciel był architektem wnętrz dlatego często dawał mi najmodniejsze inspiracje i kreował moim rozwojem. Niestety naklejki ścienne wymagały ode mnie czegoś więcej. Musiałem jakoś zalegalizować własną działalność, ponieważ inaczej nie mógłbym kontynuować tego co robię. To było dla mnie naprawdę bardzo ważne. Oczywiście sam nie wiedziałem jak mam to zrobić. Bardzo pomocny okazał się miejscowy radca prawny, który miał w tym o wiele większe doświadczenie i mogłem realizować wyznaczone przeze mnie cele. Po uzupełnieniu wszelkiej dokumentacji mogłem w końcu zabrać się za zatrudnianie nowych pracowników. Chciałem aby moje naklejki na ścianę były dość kreatywne. Dlatego już na dniu próbnym dla przyszłych pracowników kazałem im wykonać jakieś proste naklejki dla dzieci. One wszystko ułatwiały, ponieważ to właśnie do pokoi najmłodszych często rodzice nabywali takie elementy.

W otwieraniu własnego przedsiębiorstwa warto znać rynek lokalny. Wtedy wiemy jak można sobie radzić z potencjalną konkurencją. Było na to naprawdę bardzo dużo sposobów. Mi we wszystkim pomagał stary znajomy, którego miejscem pracy była znana agencja reklamowa.