Przejdź do treści

Tani montaż drzwi na Śląsku

Moja siostra jakiś czas temu wróciła zza granicy. Była tam parę lat. Wyjechałam tam do pracy. Jednak od dawna tęskniła za rodziną. Dlatego też wróciła i kupiła sobie za zarobione pieniądze mieszkanie. To mieszkanie, która kupiła jest duże.

Montaż drzwi u siostry w mieszkaniu

montaż drzwi na ŚląskuMi osobiście się bardzo podoba. Siostra trochę czasu też poświęciła na to żeby to mieszkanie urządzić. I urządziła je bardzo dobrze. Mieszkanie wygląda teraz bardzo nowocześnie i według mnie zrobiła to ze smakiem. Wszystko wygląda tak jak być powinno. Siostra kupiła też ładne drzwi do pokoi. Jednak jak do tej pory to te drzwi stoją bo nie miał ich kto zamontować. Mąż siostry bowiem jeszcze miesiąc przynajmniej będzie przebywał za granicą. Powiedziałam siostrze, że jest to trochę bez sensu, że czeka z tym montażem aż wróci mąż. Przecież taki montaż drzwi na Śląsku nie jest drogi. Zresztą montaż taki siostra może zamówić w pobliskiej hurtowni drzwi. Siostra stwierdziła, że mam rację a tak jak przyjedzie jej mąż to od razu nie będzie musiał tego robić. Poszłam z siostrą do hurtowni drzwi i okazało się, że ten montaż będzie możliwy już następnego dnia. Siostra bardzo się ucieszyła. Panowie przyjechali punktualnie żeby zrobić montaż. Siostra już trochę wszystko przygotowała żeby nieco ułatwić tą pracę. Jednak okazało się, że było to całkiem niepotrzebne bo panowie mają taką wprawę w montażu drzwi, że wszystko poszło bardzo szybko. Siostra myślała, że to będzie trwało cały dzień.

A już po godzinie drzwi były zamontowane. Panowie nawet po sobie posprzątali także po tym montażu siostra do mnie zadzwoniła żebym przyszła i zobaczyła jak wszystko wygląda. Gdy przyszłam byłam pod wrażeniem. Szczególnie tego, że tak szybko to zostało zrobione. A mieszkanie teraz wygląda jeszcze lepiej.