Przejdź do treści

Trafiłam do sklepu z modną odzieżą

Pierwsze swoje zarobione pieniądze zdecydowałam się wydać na własne potrzeby. Dawno nie miałam pracy i nic sobie nie kupiłam, dlatego tym razem postanowiłam nadrobić zaległości. Nie szukałam niczego konkretnego i wchodziłam do różnych sklepów.

Udana wizyta w modnym sklepie

modny sklep z sukienkami koktajlowymiWędrując po mieście trafiłam do dzielnicy, której w zasadzie nie odwiedzałam. Od razu zauważyłam modny sklep z sukienkami koktajlowymi, do którego postanowiłam wejść. zakup nowej sukienki był całkiem niezłym pomysłem zwłaszcza, że ostatnio zgubiłam kilka kilogramów i wyglądałam lepiej. Przez to też miałam ochotę się fajnie ubrać. W sklepie było mnóstwo modnej odzieży, ale mnie zainteresowała sukienka, którą zauważyłam na wystawie. Była w pięknym koralowym kolorze a miałam już ciuchy w takim odcieniu i dobrze się w nich czułam. Do przymierzalni zabrałam sukienki w dwóch różnych rozmiarach. Nie miałam pojęcia, która z nich będzie na mnie pasowała. Przymierzyłam najpierw tę większą i nawet ucieszyłam się, że była mi za dużo. Utrata wagi była zauważalna gołym okiem. Kupiłam sukienkę w rozmiarze trzydzieści sześć i zadowolona poszłam do kasy. Po drodze jednak zauważyłam jeszcze jedną sukienkę. Była czarna i bardzo klasyczna. Od razu mi się spodobała i postanowiłam pójść na całość kupując również tę drugą sukienkę. Wracając do domu zadzwoniłam do swojej siostry, ażeby powiedzieć jej o tym modnym sklepie, bo byłam pewna, że wcale go nie znała. Siostra następnego dnia udała się na zakupy i też wróciła z nich zadowolona.

Od tamtego czasu regularnie zaglądałam do tego modnego sklepu i za każdym razem udało mi się kupić coś fajnego. W szafie mam teraz mnóstwo modnych sukienek, które noszę prawie codziennie. W sukience czuję się zdecydowanie lepiej niż w spodniach.