Przejdź do treści

Twoje idealne tanie wakacje

 

Dobrze zaplanowane wakacje, to 100 procent zadowolenia rodziny, ale jak je dobrze zaplanować, gdy budżet domowy jest bardzo mały ? Musimy na samym początku zastanowić się, gdzie chcemy wyjechać i na jak długi czas. Warto się zastanowić, na jakie zachcianki możemy sobie pozwolić, a na co po prostu wydać mniej pieniędzy, dzięki czemu zwiedzimy wspaniałe miejsce, o którym marzymy.

Czy tanie wakacje mogą być fajne?

bardzo tanie bilety lotnicze w bydgoszczyZadając sobie pytanie, czy tanie wakacje mogą być fajne ? Odpowiedż brzmi oczywiście, że tak. Musimy znaleźć miejsce, gdzie chcemy wyjechać, a gdy będziemy już to wiedzieć, musimy poszukać korzystne ceny biletów. Lecąc na wakacje do Grecji, szukałem bardzo długo lotu, który zmieści się w moim przedziale cenowym, ale znalazłem bardzo tanie bilety lotnicze w Bydgoszczy, które pozwoliły mi na zaoszczędzeniu bardzo dużych pieniędzy. Pamiętaj, aby nie brać rzeczy, które nie są Ci potrzebne, bo zapłacisz wtedy po prostu mniej za bagaż. Niektóre rzeczy, możesz kupić już na miejscu, ale nie oznacza to, że zapłacisz więcej, ponieważ ceny są tam podobne jak w Polsce. Zaplanuj całą trasę miejsc, które chcesz zwiedzić, a później znajdź hotel tak, aby wszędzie gdzie chcesz dotrzeć, było w miarę blisko, to pozwoli zaoszczędzić Ci czas i pieniądze na przemieszczaniu się z miejsca na miejsce, a także za transport. Robiąc zakupy, postaraj się znaleźć jak najtańszy sklep, pamiętaj też o restauracjach, które serwują dobre jedzenie, przy okazji bardzo tanio. Kupuj pamiątki, te, które Ci się podobają, najlepiej w średnim przedziale cenowym.

Podsumowując, tanie wakacje nie są takie złe, jakby mogło się wydawać. Gdy zaoszczędzisz parę groszy, możesz wydać je na inne atrakcje, na które nie pozwoliłbyś sobie, gdybyś wykupił najdroższe wakacje. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, aby wypocząć i spędzić miło czas z rodziną.