Przejdź do treści

Wstawienie regałów metalowych do magazynu

 

Kiedy na zebraniu dowiedziałem się o nowym projekcie, to byłem nim zafascynowany. Firma się rozwijała a dawało to pewność stałego zatrudnienia. Ja to nawet awansowałem na kierownika magazynu, który miałem przygotować osobiście. To było bardzo odpowiedzialne zadanie.

Towary umieszczone na regałach metalowych

regały metalowe PoznańWiedziałem dokładnie jakie produkty miały być dostępne w ofercie firmy i dlatego urządzenie magazynu nie stanowiło dla mnie problemy. Rzecz jasna najważniejsze były regały, które miały zostać umieszczone w całym magazynie, bo produktów miało być dużo. Osobiście zdecydowałem, że w magazynie umieszczone zostaną regały metalowe Poznań w ostatnim czasie oferował najlepsze rozwiązania i dlatego z tego właśnie miasta postanowiłem zamówić regały do magazynu. Sprawdziłem jeszcze raz dokładnie jaka ilość była potrzebna, żeby mieć pewność. Zamówienie musiało zostać złożone poprawnie. Regały metalowe regulowane były w takiej samej cenie co zwykłe, dlatego właśnie na te się zdecydowałem. Regały zostały dostarczone w terminie, który wskazałem podczas ich zamawiania i byłem zadowolony, ponieważ wszystko szło zgodnie z planem. Do ustawiania regałów metalowych w magazynie zaangażowałem wszystkich swoich pracowników, którzy zajmowali się tym w godzinach pracy. Magazyn musiał być gotowy na początku grudnia i niewiele czasu zostało. Wybór regulowanych regałów metalowych był doskonały, gdyż dzięki temu z łatwością udało się je dostosować do potrzeb magazynowych.

Kiedy przyjechała pierwsza dostawa, to wszystko było gotowe i mogłem umieścić towary na regałach. Nowy projekt bardzo dobrze się przyjął i od samego początku dawał efekty, co naturalnie cieszyło szefa. Mnie także, bo w końcu wiązało się wszystko z moim nowym stanowiskiem w firmie.