Przejdź do treści

Wybór zestawu gel-a-peel

Mojego dobrego kolegi córka ma teraz dziewięć lat. Jakiś czas temu zaprosiła mnie i mojego męża na swoje urodziny. Ja w ogólnie nie miałam zielonego pojęcia o tym czym bawią się dziewczynki w jej wieku. Sama nie mam jeszcze dzieci także temat ten jest mi obcy.

Najlepszy prezent dla dziewczynki

gel-a-peelSpytałam się więc koleżanki z pracy. Ona ma dwie córki i to w sumie w podobnym wieku także na pewno ona dobrze mi doradzi co mogę kupić. Koleżanka powiedziała mi, że dziewczynce w jej wieku na pewno spodoba się wiele rzeczy. Ale ona poradziła by mi kupno gel-a-peel, które to można kupić przez internet albo w jakiś dobrych stacjonarnych sklepach z zabawkami. Koleżanka powiedziała mi, że to są takie specjalne kleje, które zasychają i tworzą różne kształty. Można w ten sposób zrobić biżuterię taką jak kolczyki czy bransoletki. Podobno dziewczynki za tym szaleją. A w tym zestawie jest kilka tubek klejów i wiele różnych końcówek także dziewczynki mogą wymyślać co tylko chcą. W sumie gdy koleżanka mi o ty powiedziała stwierdziłam, że na pewno to będzie fajna zabawa z czymś takim. I pewnie każda dziewczynka by chciała mieć taki kreatywny zestaw. Stwierdziłam, że nie będę szukała sklepów z zabawkami i zamówię ten zestaw przez internet. Okazało się nawet, że w jednym sklepie internetowym była akurat promocja także udało mi się trochę zaoszczędzić. Gdy przyszedł ten zestaw od razu bardzo mi się spodobał. Wiedziałam, że dziewczynce przypadnie na pewno do gustu.

Ładnie go zapakowałam i poszliśmy z mężem na te urodziny. Gdy córka znajomego otworzyła prezent okazało się, że jest nim zachwycona. W sumie to chyba nie za bardzo interesowały ją inne prezenty. Bo z tego od nas cieszyła się najbardziej. Od razu zaczęła robić bransoletki i breloczki. Nawet dostałam taki w prezencie.