Przejdź do treści

Wygodna koszulka carhartt

 

Ja bardzo lubię chodzić w luźnych rzeczach na co dzień. To znaczy do pracy muszę ubierać się bardzo elegancko co naprawdę jest dla mnie problemem. Jednak jeśli tylko wracam z pracy do domu to od razu przebieram się w luźny dres i jakąś koszulkę. Po prostu w takim zestawie czuję się najlepiej.

Koszulka carhartt na co dzień

carhartt koszulkaNa co dzień pracuje w banku gdzie jednak codziennie jestem ubrana w białą bluzkę i spódnicę lub eleganckie spodnie. Czasem gdy spotkam jakiegoś stałego klient gdzieś w sklepie to nie może uwierzyć w to, że to właśnie ja. Bo rzeczywiście ja w pracy i ja poza pracą to są zupełnie dwie inne osoby jeśli chodzi o styl ubierania. Mój mąż zresztą także lubi taki luźny styl i myślę, że pod tym kątem na pewno pasujemy do siebie. A carhartt koszulka to jest moja ulubiona, która mimo tego że wiele razy była już prana cały czas wygląda naprawdę dobrze. Mój mąż też nosi koszulki tej firmy i różnią się od siebie tak naprawdę tylko rozmiarem. Bo mi nie przeszkadza to, że koszulki w których chodzę są męskie. No w sumie dla mnie są damskie jednak większość osób twierdzi, że są mało kobiece. Jednak dla mnie na pierwszym miejscu jest wygoda.To koszulka carhartt zresztą była prezentem od mojego narzeczone na urodziny. Kupił mi ją bo często zakładałam jego koszulkę mimo, że była dla mnie sporo za duża. A na urodziny dostałam taką samą koszulkę tylko po prostu mniejszą. Pamiętam, że byłam naprawdę bardzo szczęśliwa z tego powodu i był to jeden z najlepszych prezentów jakie kiedykolwiek dostałam.

Jednak oczywiście gdy z narzeczonym wychodzimy gdzieś do znajomych czy na imprezę to staram się ubierać zupełnie inaczej. zdarza mi się nawet założyć sukienkę i buty na obcasie. W końcu każda kobieta czasem chce naprawdę ładnie wyglądać.