Przejdź do treści

Wynajęłam auto na wieczór panieński

Cieszyłam się, że Łukasz oświadczył się mojej przyjaciółce Joasi. Tworzyli na prawdę udaną parę i nie wyobrażałam sobie, żeby nie byli małżeństwem. Joasia mnie wybrała na swoją świadkową i z tego tytułu zobowiązana byłam zorganizować dla niej wieczór panieński.

Wieczór panieński z luksusowym autem

wynajem aut luksusowych warszawaWiedziałam jakie koleżanki Joasia chciała mieć na swojej imprezie i zdobyłam namiary do każdej z nich. Zorganizował zbiórkę pieniędzy, za które miałam zorganizować przyjaciółce wieczór panieński. Najważniejszą atrakcją miało być luksusowe auto i dlatego od poszukiwania jakiejś firmy oferującej wynajem aut luksusowych warszawa zaczęłam swoje zadanie. W Warszawie ogłaszało się mnóstwo firm tego typu a ceny były zróżnicowane. Sprawdziłam więc najpierw jakimi samochodami dysponują a dopiero potem wzięłam pod uwagę koszty. Interesowała mnie tylko limuzyna z kierowcą i udało mi się taki pojazd znaleźć. Zapłaciłam z góry i od razu poinformowałam dziewczyny jaki to był koszt. Resztę zainwestowałam w lokal z jedzeniem i piciem. Z kierowcą umówiłam się na sobotę na godzinę dwudziestą. Podjechała  piękna biała limuzyna z elegancko ubranym kierowcą, który wręczył Joasi czerwoną różę. W aucie bez problemu pomieściłyśmy się wszystkie i nawet dostałyśmy po lampce szampana. Joasia była tak zachwycona, że stwierdziła, iż całą imprezę mogłaby spędzić w tym luksusowym aucie jeżdżąc po mieście. Lokal był już opłacony i tylko dlatego postanowiłyśmy opuścić limuzynę. Wszystkim nam się bardzo podobało.

Swój wieczór panieński Joasia wspominała bardzo miło. Wszystko co zorganizowałam bardzo jej się podobało i dziękowała mi, że sama tak dobrze to zorganizowałam. W końcu to był mój obowiązek i chciałam, żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Udało mi się to.