Przejdź do treści

Wyprzedaż walizek w sklepie

W swoim sklepie bardzo często wprowadzałam różne promocje czy wyprzedaże, żeby zachęcić klientów do zakupów. W okresie zimowym wyprzedawałam kurtki i czapki zaś przed wakacjami wszystko co potrzebne było na jakikolwiek wyjazd czy daleką podróż.

Spore zainteresowanie przecenionymi walizkami

puccini walizki w atrakcyjnej cenieW tym sezonie zdecydowałam się zaoferować puccini walizki w atrakcyjnej cenie, ponieważ ostatnio był wielki bum na wyjazdy za granicę i coraz więcej osób poszukiwało w moim sklepie walizek. Zamówiłam ich sporą ilość, dzięki czemu zapłaciłam za nie na prawdę śmieszne pieniądze. Nawet wystawiając je na wyprzedaży wyszłam na tym całkiem nieźle. Wydrukowałam ogromny plakat w drukarni obok, na którym przedstawione były niektóre walizki wraz z cenami. W ten sposób zamierzałam zachęcić ludzi do zakupów co okazało się świetnym pomysłem. Od pierwszego dnia chętnie każdy zaglądał do mojego sklepu i przeglądał dostępne w promocji walizki. Ceny były tak atrakcyjne, że ludzie to nawet po kilka sztuk kupowali. jedna z moich stałych klientek przyszła do mnie ze swoją sąsiadką. Obie kupiły aż osiem walizek i musiałam zapytać po co im taka ilość, ponieważ to były pierwsze tak ogromne zakupy w moim sklepie. Klientka wyjaśniła, że ich rodziny wybierają się pierwszy raz na wspólne wakacje a nikt nie miał się w co spakować i dlatego potrzebne były nowe walizki. Kobiety zdecydowały się skorzystać z promocji, ponieważ dzięki temu sporo zaoszczędziły i mogły kupić walizkę dla każdego członka rodziny. Życzyłam im udanego wypoczynku.

W tamtym okresie udało mi się sprzedać wszystkie walizki, jakie miałam na stanie. Od dostawcy zamówiłam najnowsze modele, które miały być hitem w przyszłym sezonie. Już zacierałam ręce na myśl o dochodach związanych z ich sprzedażą.