Przejdź do treści

Wysokiej jakości winietki ślubne

Organizacja ślubu to poważne przedsięwzięcie. Osoby, które planują tego rodzaju wydarzenie, także z przyjęciem weselnym, muszą ze sporym wyprzedzeniem zacząć szukać sali weselnej, jak też zgrać ze sobą szereg szczegółów. Bardzo ważne są oczywiście zaproszenia, które często wręcza się osobiście. Innym elementem są winietki, które pozwalają gościom na znalezienie swojego miejsca. Wynika to z faktu, iż często to Państwo Młodzi decydują na temat ustawienia stołów, jak też tego, kto będzie siedział w danym miejscu.

Winietki z drewna – dlaczego warto?

winietki z drewna ślubneOrganizacja wesela wymaga sporo pracy. Przede wszystkim ważny jest wybór sali, następnie dobór dań. Warto także rozważyć, czy imprezę umilać będzie DJ, czy orkiestra. Trzeba także pamiętać o odpowiednim usadzeniu gości. Bardzo modnym sposobem jest przygotowanie tablicy z opisem miejsc i stołów. Jednak nie może na nich zabraknąć winietek. Dlatego winietki z drewna ślubne są doskonałym sposobem na dodatkowy element dekoracyjny, jak również spełniają się w swojej podstawowej roli. Umieszczane są przy poszczególnych nakryciach, w celu poinformowania gości, które miejsce powinni zająć. Ułatwia to przede wszystkim organizację miejsc siedzących, jak też pozwala uniknąć zbytniego ruchu na sali, zwłaszcza na początku, gdy Państwo Młodzi wraz z gości przyjeżdżają na miejsce.

Rozwiązanie, w postaci winietek drewnianych jest bardzo eleganckie i modne. Dodatkowo wybór czcionki pozwala na stworzenie elementu ozdobnego, który można łatwo połączyć z wystrojem sali. Obecnie elementy tego typu są coraz częściej stosowane, jako alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych, papierowych winietek. Wiele Par Młodych ceni sobie tego rodzaju akcenty, jak również cieszy się, iż mogą zaplanować wszystko, co do najdrobniejszego detalu.