Przejdź do treści

Zabudowanie serwisowe samochodu dostawczego

zabudowa busa serwisowego

Wielu fachowców, którzy chcą wykonywać usługi mechaniczno-serwisowe dla klientów, potrzebuje odpowiedniego typu samochodu. W wielu wypadkach seryjne modele samochodów nie oferują wystarczająco dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Dlatego fachowcy chcą, aby ich samochody były przebudowane przez pracowników firm, których zadaniem jest dobranie dobrej zabudowy warsztatowej dla konkretnego modelu auta.

Zabudowa samochodu serwisanta lub mechanika

zabudowa busa serwisowegoKluczem wzrostu popularności tego typu zabudowy jest ich odpowiednie dopasowanie do konkretnego modelu samochodu. Zabudowa busa serwisowego jest tak montowana, aby nie tylko utrzymać odpowiedni pion i poziom półek i szuflad, ale także przeciwdziałać ich przesuwaniu się i trzęsieniu podczas jazdy. Ma to kluczowy wpływ na zabezpieczenie wszelkich narzędzi i elementów przed wypadnięciem podczas jazdy po wybojach czy podczas gwałtownego wchodzenia w zakręt. Dla wielu właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, którzy wykonują usługi serwisowe, ważne jest odpowiednie ułożenie narzędzi w szufladach. Zapewnia to nie tylko ich odpowiednia długość i głębokość, ale także możliwość kształtowania ich wnętrza. Odbywa się to za pomocą przestawiania separatorów, które mogą być dobierane tak, aby każde narzędzie i akcesorium było w odpowiedni sposób posegregowane. Szuflady tego typu są także w odpowiedni sposób wyciszone za pomocą specjalnych mat.

Na specjalnie zaprojektowanych regałach znajdują się także ruchome i wyciągane przegrody, w których umieszczane są śruby, wkręty i inne małe elementy, które muszą być w odpowiedni sposób chronione przed wysypaniem. Regały i szuflady tego typu mogą być montowane nie tylko w dużych busach dostawczych, ale także małych samochodach osobowych z przestrzenią ładunkową.