Przejdź do treści

Zakup pierścionka zaręczynowego

 

Gdy poznałem moją narzeczoną, wiedziałem że to kobieta z którą chciałbym spędzić resztę życia. Rok po naszym pierwszym spotkaniu postanowiłem sie jej oświadczyć. Miałem wszystko zaplanowane już od dawna, każdy szczegół, restauracja, podczas deseru kelner podchodzi z szampanem, do naszego stolika podchodzą skrzypkowie, grając romantyczny utwór, a ja klękam i wyciągam pierścionek. 

Po pierścionek do jubilera w Toruniu

polecany jubiler w toruniuNiestety jak się okazało zakup pierścionka to nie taka sprawa. Po pierwsze jak dowiedzieć się jaki rozmiar nosi ukochana nie zdradzając swoich planów, a także jaki wybrać by jej się podobał, w końcu ma go nosić do końca życia. Postanowiłem o pomoc poprosić jej przyjaciółkę. Miałem pewną wizję tego jaki pierścionek wybrać mieszkając z nią kupę czasu zdażyłem poznać w jakiej biżuterii gustuje. Gdy przyjaciółka mojej ukochanej dowiedziała się jaki rozmiar pierścionka potrzebuje wystaczyło znaleźć ten jedyny. Chdziłem od jubilera, do jubilera szukając tego idealnego. Chyba zwiedziłem wszystkie sklepy jubilerskie w Bydgoszczy jakie tylko były, jednak bez rezultatów. W każdym pierścionku coś mi się nie podobało, wewnętrznie czułem, że nie tego szukam, czegoś delikatnego, niezbyt rzucającego się w oczy, a zarazem eleganckiego. Zdesperowany postanowiłem jeszcze raz o pomoc poprosić przyjaciółkę mojej dziewczyny. Powiedziała mi, że polecany jubiler w Toruniu zdecydowanie będzie miał to czego szukam iż ona zawsze tam kupuje dla siebie i bliskich biżuterię. Postanowiłem zatem pod pretekstem wyjazdu służbowego, pojechać do Torunia.

Odnalazłem jubilera i już na wejściu byłem zaskoczony ilością towaru jaki posiada. Asortyment był naprawdę spory i było w czym wybierać, nie zajęło mi to jednak wiele czasu, gdyż praktycznie od razu zobaczyłem to czego tyle szukałem – idealny pierścionek dla mojej ukochanej. Od tego czasu pozostało mi się tylko oświadczyć.