Przejdź do treści

Zalety wypełniania bruzd nosowo-wargowych

Kobiety często borykają się z kompleksami, o których myślą, że nie są one do przejścia i cały czas muszą je ukrywać. Kompleksy ciała można zakryć, jednak kompleksy twarzy zakryć jest już ciężko. Pierwsze zmarszczki pojawiają się dosyć szybko w życiu. Co możemy zrobić, jeśli stają się one naszym poważnym kompleksem?

Jak wypełnić bruzdy nosowo wargowe?

wypełnianie bruzd nosowo wargowychFałd między nosem a kącikami ust jest miejscem, w którym jako pierwsze pojawiają się zmarszczki. Niekiedy stają się one bardzo głębokie i z każdym wiekiem się powiększają. Stają się dlatego poważnym kompleksem, który kobiety starają się ukryć pod makijażem. Jednak jest rozwiązanie, którym jest wypełnianie bruzd nosowo wargowych. Przeprowadza się je w gabinecie kosmetycznym czy gabinecie medycyny estetycznej.  Zabieg polega na dogłębnej analizie skóry, jej zarysów oraz ruchów mimicznych. Na tym polega pierwsza konsultacja przed zabiegiem. Można najpierw zagęścić skórę, jeśli nie nadaje się ona do zabiegu dlatego, że jest zbyt wiotka. Po pełnym przygotowaniu nadchodzi czas zabiegu. Podawany jest podskórnie kwas hialuronowy. Od tego, jakiej jakości kwas podawany jest do skóry, zależy jej wypełnienie i z czasem to, czy będziemy musieli ponownie uzupełnić bruzdy. Efekt jest naprawdę niesamowity, kontury twarzy znacznie są zmienione i skóra wygląda gładko i świeżo. Na efekt jednak musimy poczekać pewien czas od zabiegu, aż kwas zacznie działać i da efekty. Musi rozprowadzić się w tkankach wewnątrz skóry.

W dzisiejszych czasach nie jest ciężko usunąć swoje kompleksy, jednak wiadomo, że wszystko musimy robić z umiarem. Warto poddać się konsultacji profesjonalisty przed zabiegiem, który oceni stan skóry i wskaże przygotowanie do zabiegu oraz zalecenia jak postępować po jego wykonaniu.