Przejdź do treści

Zamówienie na odpowiednie kartony

 

Pracuję w marketingu i ostatnio nasz klient zażyczył sobie, żebyśmy zrobili mu wysyłkę reklamową z jego produktem do farmaceutów. Nie zdziwiło mnie to, ponieważ często robimy takie rzeczy. Jedyne co mnie zaskoczyło to ilość materiałów jaką klient chce przesłać, ponieważ nie zmieści się ona w koperty i trzeba będzie zamówić odpowiednie kartony. 

Średniej wielkości kartony do wysyłki

kartony na wymiarOczywiście zamówienie kartonów i zapakowanie w nich produktów nie jest dla nas żadnym problemem. Już nie takie rzeczy się robiło. Wiem jednak, że klienci unikają takich wysyłek ze względu na duże koszty wysyłki. Jak widać naszemu klientowi jednak bardzo zależy na jej przeprowadzeniu. Często zamawiamy kartony na wymiar z zaprzyjaźnionej hurtowni, więc nie jest to żaden kłopot poza tym, że musimy czekać kilka dni na ich dostawę, gdyż trzeba je najpierw wyprodukować. Na szczęście klient chce zrealizować wysyłkę dopiero za jakieś dwa tygodnie, więc spokojnie zdążymy. Jak przyjdą do nas kartony na wymiar to od razu weźmiemy się za pakowania produktów, które otrzymaliśmy od klienta na dwóch paletach. Wysyłka ma być dość duża bo do trzech tysięcy farmaceutów. Już wiem, że za cztery dni dostaniemy pierwszą partię pudeł, a resztę w przeciągu tygodnia, ponieważ nie są w stanie tyle wyprodukować na raz z powodu innych zamówień, które otrzymali wcześniej, a które są równie pilne. Nie ma się jednak co martwić, pakować sobie będziemy na bieżąco, w końcu i tak nie udałoby się zapakować trzech tysięcy paczek w jeden dzień.

Pakowanie poszło błyskawicznie. Udało się wcześniej załatwić kartony na wymiar, więc wysyłkę też zrealizowaliśmy wcześniej. Lubię takie wywzawania. Dzięki nim nie nudzi mi się w pracy. Już nie mogę się doczekać kolejnego takiego dużego zlecenia.