Przejdź do treści

Zestawy yerba mate musiały być delikatnie przewożone

zestawy yerba mate

Od kilku lat pracuję w bardzo dużej firmie kurierskiej. Czasami mamy bardzo poważne zlecenia i musimy je delikatnie przewozić. Zazwyczaj mamy bardzo dużo szczegółowych zleceń. Każdy z nas doskonale wiedział co ma zrobić.

Zestawy yerba mate są delikatne

zestawy yerba mateTym razem przyjechało do nas coś zupełnie nie typowego. Były to naczynka do yerba mate. Nasz szef wielokrotnie powtarzał nam, że musimy na to szczególnie uważać. Ja wtedy niestety musiałem pojechać do domu i wróciłem szybciej z pracy. Nie wiedziałem jak to się stało ale zamówienie wpadło w ręce nie doświadczonego pracownika. Nie miał pojęcia, że zestawy yerba mate bywają bardzo cienkie. Ostatecznie okazało się, że cała przesyłka została potłuczona w transporcie. Klient złożył pisemne zażalenie. Nasz szef nie był zadowolony. Uważał, że to moja wina, ponieważ dużo wcześniej wyszedłem. Nie było innego wyjścia i nasza firma kurierska musiała pokryć koszty takiej wysyłki. Tam znajdował się także miód manuka. Był od produkowany na terenie Nowej Zelandii i nasza przedsiębiorczość musiała bardzo dużo wynieść. Na szczęście kolejne podejście do wysyłki było wykonane tym razem poprawnie. Zająłem się tym osobiście i sprawdziłem wszystko w obecności naszego klienta. Takie zestawy prezentowe są bardzo dobrym pomysłem. Także produkty mają wyjątkowe właściwości lecznicze i wspomagają odchudzanie. Wcześniej nigdy o takim czymś nie słyszałem. Różne sklepy internetowe prowadziły różnego rodzaju promocje i można to było zakupić o tańszej cenie.

Osobiście uważam, że warto mieć coś takiego na swojej półce. Sam wolałbym otrzymać to niż kolejne alkohole. Oczywiście uważam, że warto zainwestować w coś nie typowego.