Gdzie dają pożyczki dla firm bez BIK? Pożyczki bez zaświadczeń dla firm
7605
post-template-default,single,single-post,postid-7605,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Gdzie dają pożyczki dla firm bez BIK? Pożyczki dla firm bez BIK, pożyczki bez zaświadczeń dla firm, pożyczki na oświadczenie dla firm, POŻYCZKOMAT_Łódź

Gdzie dają pożyczki dla firm bez BIK?

Gdzie dają pożyczki dla firm bez BIK?

Szybkie pożyczki bez BIK zrewolucjonizowały rynek pożyczek w Polsce. Najpierw korzystały z nich tylko osoby, którym banki odmówiły kredytu. Z czasem jednak również Ci, którzy zwyczajnie chcieli uzyskać pożyczkę szybko, bez przedstawiania zaświadczenia. W końcu pożyczki pozabankowe również podlegają pod ustawę o kredycie konsumenckim a więc są tak samo bezpieczne jak kredyty bankowe.

Oprocentowanie pożyczek sukcesywnie się zmniejszało, aby osiągnąć na dzień dzisiejszy średnio 10% w skali roku. Jak na szybką pożyczkę bez BIK to całkiem nieźle, zwłaszcza że kilka lat temu oprocentowanie tradycyjnych kredytów było wyższe.

Jak widać warunki pożyczek są naprawdę atrakcyjne nie ma się więc co dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na taką właśnie formę pożyczenia pieniędzy.

Wracając do tematu dziś postaramy się podpowiedzieć Wam, gdzie dają pożyczki dla firm bez BIK.

Każdy kto prowadzi własny biznes na pewno niejednokrotnie przekonał się, że są sytuacje kiedy dodatkowe pieniądze są potrzebne dosłownie na wczoraj. Czasami trafia się świetna okazja zakupu dodatkowego towaru, albo też kontrahent spóźnia się z płatnością a trzeba zapłacić ZUS. Sytuacje w firmie tak jak i w życiu często pojawiają się nagle, a my nie mając oszczędności głowimy się skąd wziąć pieniądze?

Oczywiście pierwsze kroki zawsze kierujemy do banku a tam bez względu na kwotę jaką chcemy pożyczyć dostajemy wykaz dokumentów, które musimy przedstawić aby uzyskać kredyt. Nieważne czy potrzebujemy pożyczyć 5.000 zł czy 50.000 zł. Zestaw dokumentów musimy przedstawić taki sam. Bank wymaga od nas zaświadczeń z ZUS i US, dokumentów finansowych firmy za rok bieżący, PITu za rok ubiegły, a często jeszcze wyciągów z konta. I tak nawet jeśli nie zalegamy ze składkami, jeśli płacimy na czas podatki i mamy udokumentowane dochody to cała formalność trwa ok tygodnia.

Są też zapewne takie osoby, które nie płacą w terminie ZUS-u, albo np. dokonują większych zakupów bo szukają kosztów, bądź też rozliczają się z kontrahentami gotówkowo i mają problem z przedstawieniem wyciągów.  Albo po prostu potrzebują pieniędzy na wczoraj i nie mają czasu załatwiać dokumentów i czekać za decyzją banku.

W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem po raz kolejny okazują się Pożyczki dla firm bez BIK czyli tradycyjne pożyczki pozabankowe.

Na rynku jest oczywiście bardzo wiele firm pożyczkowych, oferujących szybkie pożyczki bez BIK, bez zaświadczeń. My dziś jednak chcemy skupić się konkretnie na ofercie dla firm.

Gdzie dają pożyczki dla firm bez BIK?

Dziś przeanalizujemy ofertę pożyczek dla firm bez BIK oferowaną przez naszego partnera – CREDIT BANQUE

Biuro Kredytowe CREDIT BANQUE oferuje swoim klientom pożyczki pozabankowe dla firm takich firm jak np. Inicjatywa Mikro, IVOCA, Fundusz Mikro i inne.

Oferta pożyczek dla firm bez BIK wymaga przedstawienia jedynie dowodu osobistego oraz zaświadczenia z ZUS o niezaleganiu ( lub potwierdzenie opłaconej składki ZUS). Klient nie musi przedstawiać dokumentów dochodowych, podatków, wyciągów z konta ani PIT-u.

Pożyczkę dla firm bez BIK może otrzymać każda osoba, która prowadzi działalność minimum 6 miesięcy i posiada co najmniej 400p. w BIK. Są to zdecydowanie mniejsze wymagania niż w przypadku kredytu bankowego. Pożyczkę pozabankową na firmę bez zaświadczeń można uzyskać nawet do kwoty 35.000 zł. Warunkiem otrzymania pożyczki jest pozytywna weryfikacja w Biurze Informacji Gospodarczej.

Pożyczkę dla firm bez BIK tak samo jak kredyt bankowy można wpisać w koszty prowadzenia działalności. Czas weryfikacji i podpisania umowy to zazwyczaj 2 dni robocze.

 

No Comments

Post A Comment