Pożyczki bez BIK Łódź? – Skontaktuj się z Nami!

NapiszZadzwoń

POŻYCZKI BEZ BIK ŁÓDŹ

Szybka Gotówka bez formalności najtaniej w Łodzi!

Pożyczki bez BIK Łódź to doskonała alternatywa kredytów bankowych. Jeśli szukasz szybkiej Pożyczki bez BIK skontaktuj się z nami. Według opinii klientów mamy najlepszą ofertę pożyczek pozabankowych w Łodzi.

Pożyczki bez BIK są dostępne w ciągu godziny od podpisania umowy. Przyjdź do naszego biura w Centrum Łodzi i wybierz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Do uzyskania pożyczki potrzebujesz wyłącznie dowodu osobistego, masz więcej pytań, zobacz nasz dział pytań i odpowiedzi   lub zadzwoń.

Złóż wniosek o pożyczkę

Wybierz pożyczkę jakiej potrzebujesz

Pożyczki bez BIK

bez Biura Informacji Kredytowej

Pożyczki bez BIK Łódź – czyli pożyczki bez zdolności kredytowej oraz bez historii kredytowej. Pożyczki bez BIK to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą uzyskać kredytu w banku z powodu niewystarczającej zdolności kredytowej lub nieudokumentowanych dochodów. Pożyczki bez BIK Łódź to także jedyna możliwość uzyskania gotówki w przypadku złej historii kredytowej, czy nieterminowej spłaty kredytów. Niska punktacja w BIK nie przeszkadza w uzyskaniu pożyczki bez BIK Łódź, weryfikujemy tylko Biuro Informacji Gospodarczej.

Pożyczki pozabankowe

bez zaświadczeń

Pożyczki pozabankowe Łódź – jeśli potrzebujesz szybko pożyczyć pieniądze, bez zbędnych formalności lub jeśli w banku odmówiono Ci kredytu Pożyczki pozabankowe Łódź przychodzą z pomocą. Mamy w ofercie ponad 30 rzetelnych firm pozabankowych, dostępnych na miejscu w naszym biurze w Centrum Łodzi. Pożyczki pozabankowe powszechnie znane jako szybkie pożyczki są dostępne od ręki, bez zaświadczeń, bez wyciągów – wyłącznie na dowód osobisty.

Pożyczki na dowód

na oświadczenie

Pożyczki na dowód Łódź – w przypadku pożyczki bez BIK wystarczy dowód osobisty – nie wymagamy zaświadczenia z pracy o zatrudnieniu. Pożyczki na dowód Łódź w Pożyczkomat Łódź – to sprawdzony sposób na uzyskanie szybkiej pożyczki bez BIK od sprawdzonych i rzetelnych firm pożyczkowych. Aby uzyskać pożyczkę na dowód, wystarczy przyjść do naszego biura z dowodem tożsamości, aby w ciągu godziny otrzymać wypłatę pożyczki. Jeśli potrzebujesz szybko pożyczyć pieniądze – pożyczki na dowód Łódź będą idealnym rozwiązaniem.

10999Udzielonych Pożyczek
13440Godzin Pracy
11500Zadowolonych Klientów
70%Akceptacji Wniosków
 • POŻYCZKA 20.000 ZŁ

  Całkowita kwota pożyczki: 20.000 zł
  Miesięczna rata: 407 zł 
  Czas trwania umowy: 60 miesiące
  Całkowita kwota do spłaty: 24.400 zł
  RRSO: 9,72%

 • POŻYCZKA 10.000 ZŁ

  Całkowita kwota pożyczki: 10.000 zł
  Miesięczna rata: 254 zł 
  Czas trwania umowy: 48 miesięcy
  Całkowita kwota do spłaty: 12.200 zł
  RRSO: 9,72%

 • POŻYCZKA 8.000 ZŁ

  Całkowita kwota pożyczki: 8.000 zł
  Miesięczna rata: 271 zł 
  Czas trwania umowy: 36 miesiące
  Całkowita kwota do spłaty: 9760 zł
  RRSO: 9,72%

 • POŻYCZKA 5.000 ZŁ

  Całkowita kwota pożyczki: 5.000 zł
  Miesięczna rata: 254 zł 
  Czas trwania umowy: 24 miesiące
  Całkowita kwota do spłaty: 6.100 zł
  RRSO: 9,72%

 • POŻYCZKA 3.000 ZŁ

  Całkowita kwota pożyczki: 3.000 zł
  Miesięczna rata: 153 zł 
  Czas trwania umowy: 24 miesiące
  Całkowita kwota do spłaty: 3.660zł
  RRSO: 9,72%

Złóż wniosek o pożyczkęZadzwoń
Warunkiem udzielenia Pożyczki Łódź jest pozytywna weryfikacja w bazach BIG InfoMonitor, KRD Krajowy Rejestr Długów, oraz ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A