Pożyczki pozabankowe - dla kogo? kto może uzyskać pożyczkę bez BIK?
7722
post-template-default,single,single-post,postid-7722,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
pożyczki pozabankowe - dla kogo

Pożyczki pozabankowe – dla kogo?

Pożyczki pozabankowe – dla kogo?

Pożyczki pozabankowe – dla kogo? Pożyczki pozabankowe bez BIK stają się coraz bardziej popularne na rynku polskim. Z roku na rok przybywa coraz większa grupa klientów zainteresowanych pożyczkami pozabankowymi. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ pożyczki pozabankowe są doskonałą alternatywą dla klientów, którym z różnych powodów bank odmówił udzielenia kredytu. Pożyczki pozabankowe są również kierowane są do klientów, którzy w szybki i bezpieczny sposób, bez zbędnych formalności, chcą otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki. W bankach niestety uzyskanie kredytu zależne jest od zdolności kredytowej klienta i od oceny analityka finansowego. Banki wymagają od klienta coraz większej liczby dokumentów, a oferta kredytów na oświadczenie skierowana jest do odbiorców, którzy mają już historię kredytową. Inaczej procedury uzyskania pożyczki pozabankowej wyglądają w firmach pozabankowych. Klient oświadcza swoje dochody, a decyzja wydawana jest w kilkadziesiąt minut, natomiast pieniądze przelewane są w krótkim czasie na konto odbiorcy lub wypłacane czekiem na Poczcie Polskiej tego samego dnia.

Pożyczki pozabankowe – dla kogo?

Pożyczki pozabankowe kierowane są do klientów, którzy bez zaświadczeń, bez wyciągów z konta i bez zdolności potrzebują szybko pożyczyć pieniądze nawet do 15.0000 zł. Klient który ma złą historię kredytową, ale  nie jest wpisany jako nierzetelny dłużnik w Biurze Informacji Gospodarczej i w Krajowym Rejestrze Długów, bez najmniejszej przeszkody zostanie mu udzielona pożyczka pozabankowa na oświadczenie.

Pożyczki pozabankowe są  również doskonałym rozwiązaniem dla klientów, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą, a niestety nie zawsze są w stanie udokumentować osiągany dochód. Zaświadczenia z ZUS/US, PIT-y, wyciągi z konta firmowego to wszystko sprawia, że cała procedura wydłuża się w czasie. Dlatego firmy pozabankowe coraz częściej udzielają pożyczek dla działalności na oświadczenie do 15.000 zł.

Oferta pożyczek pozabankowych jest dostępna w naszym biurze w Łodzi. Do sprawdzenia oferty wystarczy dowód osobisty, gdzie w kilkanaście minut od złożenia wniosku otrzymamy decyzję pożyczkową. Warunkiem uzyskania pożyczki pozabankowej jest pozytywna weryfikacja w BIG i KRD oraz uzyskiwanie dochodów.

Nie czekaj! Już dziś przyjdź do naszego biura kredytowego i sprawdź najlepszą ofertę dla siebie!

No Comments

Post A Comment